به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ

یادواره شهدای زن به مناسبت هفته دفاع مقدس در مسجد دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد

سه شنبه 15 مهر 11:34


مراسم یادواره شهدای زن دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور و یادواره شهدای دانشگاه علوم پزشکی ایران روز دوشنبه 7 مهر ماه 1393 با حضور رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ،دکتر حاجی میراسماعیل رئیس دانشگاه ، هیئت رئیسه و خانواده های محترم شهدا در مسجد امام حسین(ع) برگزار گردید.

یادواره شهدای زن به مناسبت هفته دفاع مقدس در مسجد دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد

در این مراسم دکتر سید جواد حاجی میراسماعیل رئیس دانشگاه ضمن تشکر از همکاران دانشگاه به خصوص دکتر بیات مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی دانشگاه و همکاران ایشان که  برای برگزاری چنین مراسمی زحمات بسیار زیادی را متقبل شدند، گفت: زمانی که وارد این مکان شدم و عکس شهیده بزرگواری را دیدم و به یاد خاطره ای افتادم.

این  عکس متعلق به شهیده بزرگواری به نام کاووسی بود، که  در 22 بهمن سال 57 ایشان بعنوان یکی از دانشجویان فعال بیمارستان امام خمینی (ره) بودند و من بعنوان انترن در این بیمارستان مشغول انجام وظیفه بودم. ایشان در حین کمک به مجروحین در خیابانهای تهران مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به فیض رفیع شهادت نائل شد.

وی با بیان این مطلب که ایشان جزء اولین شهدای انقلاب اسلامی است، گفت:  بسیار خوشحالم که آن شهیدان فراموش نشده اند و نام آنها در کنار شهیدان جنگ تحمیلی دیده می شود. 

دکتر حاجی میراسماعیل در پایان از مادران و پدران شهید عزیز که در این مجلس حضور یافتند و مجلس را منور نمودند تشکر و قدردانی نمود.
 
در این مراسم حاج آقا پرسته مسئول معاونت قرآن و عترت بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ به همراه برخی از کارمندان سازمان بسیج جامعه پزشکی نیز حضور داشتند.
chapta
جشنواره همدلی قرآنی
مرکز تخصصی حفظ قرآن کریم بسیج تهران بزرگ
واژه های آسمانی
نماهنگ های قرآن و عترت
رشته های کشوری بیست و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم بسیج

تعداد بازدید امروز : 267
تعداد بازدید دیروز : 1449
تعداد بازدید هفته : 10632
تعداد بازدید ماه : 39069
تعداد بازدید کل :3907173
آمار بازدید
 
آخرین اخبار
 
                     
رهنمودها
مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) :
کاری که قرآنی‌ها امروز در کشور ما می‌کنند ، به نظر من یک کار راهبردی و مهم است.