چهارشنبه ۱۷ دی‌ماه

مرکز تخصصی حفظ قرآن ناحیه بسیج مقداد راه‌اندازی می‌شود

سه شنبه 16 دي 12:24


مسئول مرکز قرآن و عترت ناحیه بسیج مقداد از راه‌اندازی مرکز تخصصی حفظ قرآن این ناحیه در روز ۱۷ دی‌ماه خبر داد.

مرکز تخصصی حفظ قرآن ناحیه بسیج مقداد راه‌اندازی می‌شود

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس مرکز تخصصی حفظ قرآن ناحیه بسیج مقداد چهارشنبه 17 دی‌ماه 1393 افتتاح می‌شود.

«هادی صلح‌جو» مسئول مرکز قرآن و عترت ناحیه بسیج مقداد در گفت‌وگو با فارس با اعلام این خبر گفت: سازمان قرآن و عترت بسیج تهران بزرگ اوایل امسال اولین مرکز تخصصی حفظ قرآن را راه‌اندازی و قرار شد مانند این مرکز در همه نواحی بسیج راه‌اندازی شود که یکی از این نواحی ناحیه بسیج مقداد است.

وی از راه‌اندازی مرکز حفظ قرآن ناحیه مقداد در فضایی به مساحت 230 متر خبر داد و گفت: این مرکز در دواحد و در زیر‌بنایی بالغ بر 230 متر ویژه خانم‌ها و آقایان راه‌اندازی شده و گنجایش برپایی 5 کلاس حفظ را دارد.

صلح‌جو با اشاره به برگزاری کلاس‌های تخصصی حفظ قرآن در این مرکز گفت: در این مرکر کلاس‌های حفظ قرآن یک، دو، سه و چهار ساله قرآن کریم راه‌اندازی خواهد شد و در آینده کلاس‌های دیگری هم در زمینه قرآن کریم برای علاقه‌مندان برگزار می‌کنیم.

مسئول مرکز قرآن و عترت ناحیه بسیج مقداد از افتتاح این مرکز در روز چهار‌شنبه 17 دی‌ماه خبر داد و گفت: آیین افتتاحیه این مرکز از ساعت 15 روز چهار‌شنبه 17 دی‌ماه با حضور بیش از 230 نفر از حافظان قرآن تهران در کنار مزار پاک شهدای گم‌نام ناحیه مقاومت بسیج مقداد برگزار و ثبت‌نام مرکز از همین روز به صورت تلفنی آغاز می‌شود.

صلح‌جو با دعوت از آحاد مردم قرآن دوست برای سرمایه‌گزاری وقت خود در زمینه قرآن گفت: از عموم مردم مؤمن دعوت می‌شود تا زمان خود را به بهترین شکل هزینه کنند و بدانند که هیچ سرمایه‌گزاری بهتر از حفظ قرآن نیست زیرا اگر قرآن در سینه ما محفوظ باشد از آتش و عذاب الهی محفوظ می‌ماند.
 
به گزارش فارس؛ مرکز تخصصی حفظ قرآن ناحیه بسیج مقداد از روز چهارشنبه 17 دی‌ماه به نشانی؛ خیابان آزادی، خیابان رودکی، نرسیده به خیابان آذربایجان، جنب بانک ملی ایران راه‌اندازی می‌شود.
chapta
واژه های آسمانی
نماهنگ های قرآن و عترت
طرح ملی 1452 ( بشارت )
مرکز تخصصی حفظ قرآن کریم بسیج تهران بزرگ

تعداد بازدید امروز : 1684
تعداد بازدید دیروز : 1226
تعداد بازدید هفته : 10229
تعداد بازدید ماه : 32650
تعداد بازدید کل :3503448
آمار بازدید
 
آخرین اخبار
 
                     
رهنمودها
مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) :
کاری که قرآنی‌ها امروز در کشور ما می‌کنند ، به نظر من یک کار راهبردی و مهم است.