روایت سردار یزدی از معجزه قرآن در جبهه‌های جنگ/ به برکت قرآن از پیچ تاریخی کنونی عبور می کنیم

سه شنبه 29 آبان 21:41


فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) در جمع فعالان قرآنی بسیج ضمن بیان خاطره ای از معجزه قرآن در جبهه‌ها گفت: همه موفقیت امروز ما به برکت قرآن است و قطعاً از این پیچ تاریخی هم عبور می‌کنیم و دشمن به زانو در‌می‌آید.

روایت سردار یزدی از معجزه قرآن در جبهه‌های جنگ/ به برکت قرآن از پیچ تاریخی کنونی عبور می کنیم

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس محفل قرآن و بسیج همزمان با هفته بسیج و سالروز تأسیس سازمان قرآن و عترت بسیج تهران بزرگ باحضور سردار محمد یزدی فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) برگزار شد.

در این برنامه سردار یزدی طی سخنانی برکت فعالیت‌های قرآنی را برای همه جامعه دانست و گفت: امروز اگر ما توفیقی داریم و اگر دشمن در مقابل ما به زانو در می‌آیدبه خاطر توجه به قرآن در جامعه است و ما مدیون آیه‌آیه‌هایی هستیم که توسط عاشقان این کتاب آسمانی قرائت می شود.

وی ادامه داد: شک نکنید امروز ما به برکت قرآن و اهل بیت(ع) از این پیچ تند تاریخی عبور می کنیم و دشمنانی که برای ما دندان تیز کرده‌اند راه به جایی نخواهند برد.

فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ با بیان خاطره‌ای از دوران دفاع مقدس گفت: سال ۱۳۶۲ در ارتفاعات کانی‌مانگا در محاصره دشمن بودیم و تعدادی از بچه‌ها مجروح شده بودند و باید آنها را به هر طریق به عقب باز می‌گرداندیم. منطقه کوهستانی و به صورت شیار شیار بود و باید از همین طریق مجروحان را به عقب می‌آوردیم. به راه افتادیم و در میانه راهعده‌ای عراقی درست در مسیر ما قرار داشتند و مشغول سیگار کشیدن بودند.

وی ادامه داد: ما چاره‌ای نداشتیم و باید به هرطریق بود از میان آنها عبور می‌کردیم. آیه شریفه وجعلنا من بین ایدیهم سدا را خواندیم و تفنگ‌ها را مسلح کردیم که در صورت شلیک عراقی‌ها ما هم به آنها شلیک کنیم و در واقع خود را برای درگیری با آنها آماده کردیم زیرا باید به هر طریق بود عبور می‌کردیم. آیه را خواندیم راه‌افتادیم و عجیب است از میان آنها عبور کردیم، ما دیدند اما هیچ عکس‌العملی نشان ندادند و ما عبور کردیم.
chapta
واژه های آسمانی
نماهنگ های قرآن و عترت
طرح ملی 1452 ( بشارت )
مرکز تخصصی حفظ قرآن کریم بسیج تهران بزرگ

تعداد بازدید امروز : 593
تعداد بازدید دیروز : 485
تعداد بازدید هفته : 9642
تعداد بازدید ماه : 31272
تعداد بازدید کل :3536100
آمار بازدید
 
آخرین اخبار
 
                     
رهنمودها
مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) :
کاری که قرآنی‌ها امروز در کشور ما می‌کنند ، به نظر من یک کار راهبردی و مهم است.