برگزاری یادواره «سوره‌های سرخ» در آستان حضرت عبدالعظیم(ع)

چهارشنبه 05 دي 11:02


مسئول سازمان قرآن و عترت بسیج تهران بزرگ از برگزاری ششمین یادواره «سوره‌های سرخ» گرامی‌داشت شهدای قرآنی در تالار شیخ صدوق آستان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) خبر داد.

برگزاری یادواره «سوره‌های سرخ» در آستان حضرت عبدالعظیم(ع)

دکتر رحیم قربانی مسئول سازمان قرآن و عترت بسیج تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس از برگزاری یادواره سوره‌های سرخ در آستان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) خبر داد و گفت: ششمین یادواره سوره‌های سرخ گرامیداشت یاد و خاطره شهدای قرآنی تهران بزرگ ۹ دی‌ماه ۱۳۹۷ در تالار شیخ صدوق آستان حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار می‌شود.

وی درخصوص برنامه‌های این یادواره گفت: در این همایش خانواده‌های معظم بیش از ۲۵۰ شهید قرآنی تهران بزرگ حضور خواهند داشت و از برخی از این عزیزان تجلیل به عمل خواهد آمد.

دکتر رححیم قربانی ادامه داد: اجرای مدیحه‌سرایی توسط گروه محمد رسول‌الله(ص)، اجرای نمایش ویژه شهدا، تلاوت قرآن و... از جمله آیتم‌های این یادواره است.

مسئول سازمان قرآن و عترت بسیج تهران بزرگ برگزاری این یادواره را در ادامه برنامه‌های مختلف در راستای گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای قرآنی دانست و گفت: این کار سال ۱۳۹۲ با دیدار جامعه قرآنی با خانواده‌های معظم شهدای قرآنی آغاز شد و اولین یادواره همان سال در برج میلاد تهران برگزار شد.

وی ادامه داد: ساخت مستند از شهدای قرآنی، نگارش دو جلد کتاب از زندگی‌نامه شهدای قرآنی، دیدار هفتگی با خانواده‌های معظم شهداو... از جمله برنامه‌هایی است که از سال ۹۲ آغاز و تا امروز به صورت منظم ادامه پیدا کرده است.
chapta
واژه های آسمانی
نماهنگ های قرآن و عترت
طرح ملی 1452 ( بشارت )
مرکز تخصصی حفظ قرآن کریم بسیج تهران بزرگ

تعداد بازدید امروز : 484
تعداد بازدید دیروز : 1464
تعداد بازدید هفته : 7705
تعداد بازدید ماه : 31724
تعداد بازدید کل :3445998
آمار بازدید
 
آخرین اخبار
 
                     
رهنمودها
مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) :
کاری که قرآنی‌ها امروز در کشور ما می‌کنند ، به نظر من یک کار راهبردی و مهم است.