همزمان با سومین سال تشکیل گروه صورت گرفت

تجلیل از اعضای گروه محمد رسول الله(ص) بسیج تهران/ گروهی با ۳ سال عمر و آثاری ماندگار

شنبه 08 دي 10:26


گروه محمد رسول‌الله(ص) بسیج تهران به عنوان بزرگترین گروه مدیحه‌سرایی کشور با تولید آثار فاخر به عنوان یکی از گروه‌های فعال کشور مطرح شده و هم گذشته مورد تفقد رهبر معظم انقلاب قرار گرفت.

تجلیل از اعضای گروه محمد رسول الله(ص) بسیج تهران/ گروهی با ۳ سال عمر و آثاری ماندگار

شب گذشته جمعه 7 دی ماه  در سالروز سومین سال تشکیل گروه مدیحه‌سرایی و جمع‌خوانی قرآن محمد رسول الله(ص) بسیج تهران مراسمی با حضور اعضای این گروه برگزار و از آنها تقدیر شد.
 
 
بنا بر این گزارش گروه مدیحه‌سرایی محمد رسول الله(ص) بسیج تهران سال ۱۳۹۴ باهدف تولید آثار فاخر دینی و انقلابی با تجمیع تعدادی از گروه‌های برتر تهران و توسط سازمان قرآن و عترت بسیج تهران راه‌اندازی و به این ترتیب بزرگترین گروه مدیحه‌سرایی کشور باحضور ۶۳ نفر تشکیل شد.
 
 
اعضای این گروه طی این سه سال باحضور در اماکن مقدسی چون حرم مطهر امام علی(ع)، امام حسین(ع)، امام رضا(ع)، حضرت ابوالفضل(ع)، بین‌الحرمین، امامین کاظمین(ع)، حضرت عبدالعظیم(ع)، احمد‌بن موسی‌الکاظم، حضرت عبدالعظیم حسنی و بسیاری از نقاط تاریخی و دیدنی کشور از جمله حافظیه شیراز، سواحل دریای خزر، سواحل خلیج فارس، ناوشکن دماوند و... به اجرای آثار پرداخته که در مناسبت‌های مختلف از شبکه‌های مختلف تلویزیونی و رادیویی و دیگر رسانه‌ها پخش می‌شود.
 
 
هم گذشته رهبر معظم انقلاب با دیدن یکی از آثار گروه از رسانه ملی این گروه را مورد تفقد قرار داده و پیامی هم به اعضای گروه دادند، همچنین مدتی بعد از پیام معظم‌له اعضای گروه به دیدار ایشان رفتند و توصیه‌ها و سفارشات رهبری را درباره تولید آثار فاخر دریافت کردند.
 
 سومین سال راه‌اندازی گروه محمد رسول الله(ص) بسیج تهران جمعه ۷ دی‌ماه بعد از نماز مغرب و عشاء در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی به نشانی میدان بهارستان، پایین‌تر از چهار‌راه سرچشمه، خیابان صیرفی‌پور برگزار شد.
 
 

 
chapta
واژه های آسمانی
نماهنگ های قرآن و عترت
طرح ملی 1452 ( بشارت )
مرکز تخصصی حفظ قرآن کریم بسیج تهران بزرگ

تعداد بازدید امروز : 516
تعداد بازدید دیروز : 1464
تعداد بازدید هفته : 7738
تعداد بازدید ماه : 31757
تعداد بازدید کل :3446030
آمار بازدید
 
آخرین اخبار
 
                     
رهنمودها
مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) :
کاری که قرآنی‌ها امروز در کشور ما می‌کنند ، به نظر من یک کار راهبردی و مهم است.