امشب بعد از نماز مغرب و عشاء

ششمین یادواره «سوره‌های سرخ» در آستان حضرت عبدالعظیم (ع) برگزار می‌شود+جزئیات

یکشنبه 09 دي 15:11


ششمین یادواره «سوره‌های سرخ» گرامیداشت شهدای قرآنی امشب بعد از نماز مغرب و عشاء در آستان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار می‌شود.

ششمین یادواره «سوره‌های سرخ» در آستان حضرت عبدالعظیم (ع) برگزار می‌شود+جزئیات

به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس ششمین یادواره سوره‌های سرخ امشب باحضور خانواده‌های معظم شهدای قرآنی، اساتید و پیشکسوتان قرآن کریم و جمعی از مسئولان کشوری و لشکری در تالار شیخ صدوق آستان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار می‌شود.

این برنامه همه ساله همزمان با یوم‌الله ۹ دی‌ماه با شعار شهدای قرآنی پرچم‌داران بصیرت باحضور خانواده‌های معظم شهدای قرآنی برگزار و در آن از برخی از خانواده‌های شهدا تجلیل به عمل می‌آید.

این مراسم با تلاوت محمد‌حسن موحدی فرزند شهید و دارنده مقام دوم مسابقات بین‌المللی قرآن تونس آغاز و وی به دلیل کسب این مقام مورد تجلیل قرار خواهد گرفت.

خاطره گویی اساتید قرآن از دوران دفاع مقدس آیتم‌ اصلی این برنامه است که طی آن اساتیدی چون سیدمحسن موسوی بلده، مهدی قره‌شیخلو، احمد ابوالقاسمی، محمد‌رضا صلحجو به همراه پدر شهیدان معز‌غلامی و ذوالعلی به بیان خاطراتی از دفاع مقدس و شهدا خواهند پرداخت.

تلاوت حامد شاکر‌نژاد، مداحی منصور نورایی، اجرای برنامه توسط گروه محمد رسول الله(ص) و تجلیل از خانواده‌های معظم شهدای قرآنی از دیگر آیتم‌های برنامه شب خاطره سوره‌های سرخ است.

این برنامه باهمت سازمان قرآن و عترت بسیج تهران بزرگ و با همکاری آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) امشب بعد از نماز مغرب و عشاء در تالار شیخ صدوق آستان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار می‌شود.
chapta
واژه های آسمانی
نماهنگ های قرآن و عترت
طرح ملی 1452 ( بشارت )
مرکز تخصصی حفظ قرآن کریم بسیج تهران بزرگ

تعداد بازدید امروز : 483
تعداد بازدید دیروز : 1464
تعداد بازدید هفته : 7704
تعداد بازدید ماه : 31723
تعداد بازدید کل :3445997
آمار بازدید
 
آخرین اخبار
 
                     
رهنمودها
مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) :
کاری که قرآنی‌ها امروز در کشور ما می‌کنند ، به نظر من یک کار راهبردی و مهم است.