حضور گروه جهادی قرآنی در مناطق سیل‌زده آق‌قلا + فیلم

شنبه 31 فروردين 08:47


تعدادی از فعالان قرآنی شامل مدیران مؤسسات، قاریان، حافظان، اعضای گروه‌های تواشیح محمد رسول الله (ص) و... در قالب گروهی جهادی طی دو روز در مناطق سیل‌زده استان گلستان حضور یافتند.

حضور گروه جهادی قرآنی در مناطق سیل‌زده آق‌قلا + فیلم

به گزارش ایکنا ؛ گروه جهادی قرآنی در روزهای ۲۹ و ۳۰ فروردین‌ماه در راستای خدمت‌رسانی به مناطق سیل‌زده استان گلستان و به طور مشخص شهرستان آق‌قلا و اهدای هدایای موسسات قرآنی به آسیب‌دیدگان و اجرای برنامه‌های قرآنی، از سوی سازمان قرآن و عترت بسیج تهران و اتحادیه موسسات مردمی و تشکل‌های قرآن و عترت کشور به این مناطق اعزام شد.
سرپرستی این گروه با آقای دکتر رحیم قربانی، مسئول سازمان قرآن و عترت بسیج تهران بزرگ  و مدیرعامل اتحادیه موسسات مردمی و تشکل‌های قرآن و عترت کشور بود و اعضای آن را مهدی ساعد، قاری و مدرس قرآن از استان همدان، خسرو امینی، مدیرعامل موسسه قرآنی رفعت تهران، اصغر برومند، قاری و پیشکسوت قرآنی، رمضانعلی گلستانی، جانشین سازمان قرآن و عترت بسیج تهران، مهدی حاجی‌محمدی، مجری برنامه‌های معارفی و تعدادی از اعضای گروه تواشیح محمد رسول الله(ص) و تعدادی دیگر از قاریان، حافظان و گروه تواشیح موسسه قرآنی نورالهدی مازندران تشکیل می‌داد که در طول حضور خود در این مناطق به اجرای برنامه‌ و اهدای جوایز به هموطنان آسیب‌دیده پرداختند.
برنامه‌های این گروه جهادی، اجرای محافل قرآنی توسط قاریان و حافظان گروه، برگزاری مسابقات حضوری در بین کودکان و نوجوانان و دیگر حاضران در این محافل و نیز اجرای همخوانی و تواشیح بود.
این گروه در ادامه برنامه‌های خود با دیگر گروه‌های جهادی حاضر در مناطق دیدار کرده و در بعضی از محلات در پاکسازی آثار به جامانده از سیل مشارکت و از تلاش‌های این گروه‌ها نیز قدردانی کردند و سپس در نماز جمعه شهرستان آق قلا حضور یافتند. این فعالان قرآنی، شامگاه جمعه، ۳۰ فروردین‌ماه و پس از پایان این سفر دو روزه به تهران بازگشتند.

جهت دریافت فیلم لطفا اینجا را کلیک نمایید.
chapta
واژه های آسمانی
نماهنگ های قرآن و عترت
طرح ملی 1452 ( بشارت )
مرکز تخصصی حفظ قرآن کریم بسیج تهران بزرگ

تعداد بازدید امروز : 1022
تعداد بازدید دیروز : 1361
تعداد بازدید هفته : 8957
تعداد بازدید ماه : 34519
تعداد بازدید کل :3664096
آمار بازدید
 
آخرین اخبار
 
                     
رهنمودها
مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) :
کاری که قرآنی‌ها امروز در کشور ما می‌کنند ، به نظر من یک کار راهبردی و مهم است.