طی نامه‌ای به رئیس صداوسیما صورت گرفت؛

قدردانی فرمانده سپاه تهران از تولید مسابقه‌ای قرآنی در شبکه ۱

شنبه 25 مرداد 08:16


فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ طی نامه‌ای از اهتمام رئیس سازمان صداوسیما برای تهیه و تولید یک‌ مسابقه تلویزیونی با محوریت قرآن در شبکه یک سیما قدردانی کرد.

قدردانی فرمانده سپاه تهران از تولید مسابقه‌ای قرآنی در شبکه ۱

به گزارش ایکنا، سرتیپ دوم پاسدار محمد یزدی، فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ طی نامه‌ای به علی عسکری، رئیس سازمان صداوسیما از تولید و پخش مسابقه تلویزیونی «ترنم» در شبکه یک سیما قدردانی کرد.
 
در بخشی از این نامه آمده است؛ نظر به اینکه در چند هفته اخیر شاهد پخش مسابقه قرآنی جذاب و معنوی ترنم از شبکه یک سیما هستیم که فضاسازی قرآنی و معنوی مناسبی در جامعه ایجاد کرده و بازخوردهای خوبی در بین مردم و علاقه‌مندان کلام الهی به‌ ویژه نوجوانان عزیز داشته است، جا دارد از اهتمام مسئولان محترم شبکه یک سیما و دست‌اندرکاران تهیه این مسابقه ویژه قرآنی که با فضاسازی مناسب روحیه ویژه‌ای در نوجوانان جهت انس و ارتباط با قرآن کریم و نیز شناسایی و معرفی نخبگان قرآنی نوجوان به عموم مردم ایجاد کرده است، تقدیر و تشکر نمایم.
 
امیدوارم با حمایت و اهتمام جنابعالی و مدیران محترم شبکه‌ها، زمینه تولید و پخش برنامه‌های تأثیرگذار و فرهنگ‌ساز قرآنی بیشتر شود و علاوه بر زحماتی که عزیزان شبکه قرآن و معارف سیما می‌کشند که قابل تقدیر نیز هستند، سایر شبکه‌ها هم در این امر مهم وارد شوند.
chapta
جشنواره همدلی قرآنی
مرکز تخصصی حفظ قرآن کریم بسیج تهران بزرگ
واژه های آسمانی
نماهنگ های قرآن و عترت
رشته های کشوری بیست و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم بسیج

تعداد بازدید امروز : 180
تعداد بازدید دیروز : 1058
تعداد بازدید هفته : 10706
تعداد بازدید ماه : 40331
تعداد بازدید کل :4335984
آمار بازدید
 
آخرین اخبار
 
                     
رهنمودها
مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) :
کاری که قرآنی‌ها امروز در کشور ما می‌کنند ، به نظر من یک کار راهبردی و مهم است.